قیمت پنجره ترمالبریک - تهارن- کرج - اندیشه - شهریار
پنجره ترمالبریک یا پنچره آلومینیومی با استفاده از سیستم لیفت اند اسلاید

پنجره ترمالبریک یا پنچره آلومینیومی با استفاده از سیستم لیفت اند اسلاید

قیمت پنجره ترمال بریک تهران موضوعی است که به عوامل زیادی همچون نوسان­های اقتصادی، قیمت دلار و به­ طور کلی وضعیت بازار بستگی دارد. اما اگر بخواهیم از موضوع قیمت فاکتور بگیریم، مسئله مزایا و کاربردهای پنجره ­های آلومینیومی مطرح می­شود. به همین دلیل در این مقاله با ما همراه باشید.

ما قصد داریم تا شما را با چرایی خرید این پنجره­ ها آشنا کنیم. همچنین صحبت کوتاهی در رابطه با ویژگی­های منحصر به ­فرد پنجره ­های ترمال بریک داشته باشیم.

قیمت پنجره ترمالبریک تهران- کرج - اندیشه - شهریار

قیمت پنحره ترمال بریک تهران به صورت اقساطی

معرفی پنجره ترمال بریک

این پنجره را علاوه بر ترمال بریک با عنوان پنجره آلومینیومی نیز می­شناسند. چراکه آن­ها از آخرین تولیدات صنعت آلومینیوم محسوب می­شوند. اما توجه داشته باشید که پنجره­های آلومینیومی به ­تنهایی قادر به حفظ انرژی محیط نیستند. به همین دلیل در ساخت آن­ها از پروفیل ترمال بریک استفاده می­کنند.

باید بگوییم همین پروفیل است که موجب شکست حرارت و در نهایت جلوگیری از خروج و انتقال گرما، صوت و انرژی می­شود که در ادامه بیشتر در مورد آن توضیح خواهیم داد.

اصلی­ترین جزء پنجره­ های ترمال بریک

زمانی که صحبت از قیمت پنجره ترمال بریک تهران می­شود، اولین سوالی که ذهن افراد را درگیر می­کند این است که کدام جزء از این پنجره ­ها، مهم­ترین نقش را در قیمت نهایی محصول ایفا می­کنند؟

در پاسخ به این سوال باید گفت که تیغه پلی آمید است که به­واسطه قرارگیری بین پروفیل­های بازشو و قاب آلومینیوم، قیمت نهایی محصول را تعیین می­کند.

معرفی پلی آمید و خواص آن

این تیغه لاستیکی دارای خواص مکانیکی زیادی بوده که بزرگ­ترین مزیت آن این است که تک­تک این خواص را در حرارت­های بالا، آب و مواد شیمیایی حفظ می­کند.

همچنین لازم به ذکر است که این تیغه استحکام بالایی داشته و از طول عمر زیادی برخوردار است. باید اضافه کرد که وظیفه این تیغه پلی آمید در حفظ گرما و انرژی در پنجره­های آلومینیومی 2 جداره خلاصه می­شود.

پنجره­ های ترمال بریک چه ویژگی­هایی دارند؟

با توجه به آلودگی­های صوتی خارج از محیط خانه و قوانینی که باید در حفظ حرارت و انرژی داخل منزل رعایت کنیم، باید بگوییم که بزرگ­ترین ویژگی این پنجره­ های ترمال بریک مربوط به عایق ­بودن در برابر صوت، گرما و انرژی می­شود.

توجه داشته باشید که مسئله آلودگی صوتی به جلوگیری از ورود صداهای خارجی به داخل خانه محدود نمی­­شود، چراکه با در نظرگرفتن حریم خصوصی افراد، باید نسبت به پیشگیری از خروج صدا به بیرون از خانه نیز اقداماتی را انجام داد.

همچنین از دیگر ویژگی­های این پنجره ­ها می­توان به تنوع رنگی که در تولیدشان وجود دارد اشاره کرد. در واقع پنجره­های ترمال بریک را در 250 رنگ تولید می­کنند که انتخاب هر یک از رنگ­ها به عهده مشتری است.

قیمت پنجره ترمال بریک تهران

استعلام قیمت پنجره ترمال بریک در تهران

 

عوامل تاثیرگذار در قیمت پنجره ترمال بریک تهران

قیمت این محصول به عوامل زیادی همچون متراژ پروفیل به­ کار رفته در پنجره، همچنین شرایط اقتصادی بازار بستگی دارد. به همین دلیل اگر قصد خرید این پنجره ­ها را دارید، قبل از خرید استعلام بگیرید.

جمع ­بندی

قیمت پنجره ترمال بریک تهران با توجه به طول پروفیل مورد نظر مشتری متغیر است؛ زیرا این پروفیل­ها عامل اصلی کاربری پنجره­ های ترمال بریک هستند. به ­طوری که به­خاطر وجود آن­هاست که پنجره های آلومینیومی 2 جداره توانایی حفظ گرما و انرژی خانه را داشته و از ورود آلودگی­ های صوتی خارج از خانه به داخل آن جلوگیری می­کنند.

پست های اخیر

English
09125839701