قیمت نرده شیشه ای--قیمت هندریل شیشه ای
قیمت نرده شیشه ای چقدر است؟

قیمت نرده شیشه ای چقدر است-هندریل شیشه ای-تراس شیشه ای

اگر قیمت نرده شیشه ای برای شما یک سوال است بهتر است با ما همراه باشید تا با هندریل شیشه ای یا تراس شیشه ای که گاها با نام جانپناه شیشه ای یاد میشود شما را آشنا کنیم ، نرده شیشه ای یک حفاظ جدید و بسیار شیک از جنس شیشه یا لمینیت است که امروزه از متریالهای پرکاربد در صنعت ساختمان سازی است.

ما قصد داریم تا شما را با این صنعت جدید آشنا کنیم و تا جایی که ممکن است توضیحاتی در رابطه با نرده شیشه ای و اجزا خاص آن بدهیم.

معرفی نرده شیشه ای

این متریال با نام های هندریل شیشه ای و یا تراس شیشه ای و یا جانپناه شیشه ای  نیز می­شناسند،در ویلا ها

منازل مسکونی ساختمان های تجاری و هر جایی که نیاز به هنذریل شیشه ای باشد می توان از آن استفاده کرد و طراحی و اجرا نمود، از پرکاربرد ترین نرده های شیشه ای در کنار راه پله ها می باشد .

انواع نرده شیشه ای

نرده شیشه ای در انواع مختلفی اجرا می شود : نرده شیشه ای بالکن ، نرده شیشه ای استخر ، نرده شیشه ای پله ، نرده شیشه ای دفنی ، نرده شیشه ای اکسپوز، نرده شیشه ای اسپیگت، نرده شیشه ای فیکس پوینت که در مطالب آینده به صورت جداگانه هرکدام را توضیح می دهیم .

برای زیبایی بالکن ها و یا راه پله ها امروزه جایگزین مناسبی است تا با سبک های مدرن، معماری ساختمان خود را تغییر دهید .

ساختار هندریل شیشه ای چیست

این هندریل شیشه ای با ساختار ایمن و با دوامی که دارد با پایه های خاص و سبک های مختلف اجرا می تواند در انواع سطح ها طراحی و اجرا شود  .

همچنین در اجرای هندیل شیشه ای باید مواردی چون ضخامت شیشه ، ارتفاع نرده ، اتصالات ، نحوه نصب سطوح در نظر گرفته شود .

نرده های شیشه ای چه کاربردی  دارند؟

با توجه به پیشرفت روز افزون و لوکس شدن سازه ها، میتوان گفت المان شیشه یک راه ارزان برای بروز کردن ساختمانها است.به همین دلیل نرده شیشه ای ارزان و باکیفیت که در داخل و خارج هر فضایی قابل پیاده سازی می باشد یک انتخاب مناسب است.

توجه داشته باشید که در نصب نرده های شیشه ای قوانینی وجود دارد که باید آنها را رعایت نمود.مانند اجرای نرده شیشه ای در ارتفاع 90 سانتیمتری از سطحهای شیبدار

همچنین از دیگر قوانین می توان به رنگ میله ی نرده اشاره نمود که باید با رنگ محیط اطراف متفاوت باشد و برای افراد قابل تشخیص باشد.

قیمت نرده شیشه ای - هندریل شیشه ای - تراس شیشه ای

قیمت نرده شیشه ای در تهران – کرج- شهریار

عوامل تاثیرگذار در قیمت نرده شیشه ای

قیمت این محصول به عوامل زیادی همچون متراژ پروژه قابل اجرا و همچنین شرایط اقتصادی بازار بستگی دارد. به همین دلیل اگر قصد خرید این مدل از نرده ها را دارید ، قبل از خریداز گروه صنعتی 2000 استعلام بگیرید.

جمع­بندی

قیمت نرده شیشه ای  با توجه به  پروژه مشتری و محل نصب و اجرا  متغیر است؛ اما با شرایط ویژه و پرداخت اقساطی ما میتوانید نرده های شیه ای باکیفیت و لوکس را در محل زندگی و ساختمان تجاری خود اجرا کنید.

پست های اخیر

English
09125839701