انتخاب درب و تراس شیشه ای

انتخاب درب و تراس شیشه ای

همانطور که می دانید معماری و مهندسی ساخت و ساز در دهه های اخیر پیشرفت زیادی داشته است.

این پیشرفت در اجرای تراس شیشه ای نمایان است.

ما هر روز در زمینه ساختمان سازی شاهد بوجود آمدن سبک ها، متریال و تکنولوژِی های زیادی هستیم که انتخاب را برایمان دشوار می کنند.

یکی از این دشواری ها را در هنگام انتخاب درب و پنجره مناسب برای قسمت های مختلف خانه از جمله درب ورودی ، درب بالکن ، درب پاسیو (حیاط خلوت) ، پنجره آشپزخانه ( حمام یا توالت ) و … می توان به خوبی درک کرد.
ما گروه پنجره 2000 بعنوان یکی از باتجربه ترین طراحان و سازندگان درب و پنجره آلومینیومی در سراسر کشورمان، تلاش داریم تا در ادامه این مطلب راهنمای جامعی درباره انتخاب درب و پنجره بالکن / تراس فراهم نموده و شما را با انواع مدل درب و پنجره بالکن یا تراس آشنا کنیم.

چطور یک جام بالکن مناسب انتخاب  ؟

با وجود تنوعی که در طرح ، جنس، یراق آلات و همچنین تکنیک های ساخت مدرن برای انواع درب و پنجره از جمله درب و پنجره بالکن یا نام اختصاصی جام بالکن   وجود دارد.

قطعا انتخاب بهترین و مناسب ترین گزینه کار چندان آسانی نیست. بعبارتی دیگر در هنگام انتخاب درب و پنجره بالکن / تراس متوجه می شوید که مجموعه ای گسترده از سبک ها و طرح ها برای ایجاد خانه رویایی شما در دسترس تان قرار گرفته اند.

که باید از میان آن ها آنچه موردپسندتان واقع می شود و بیشتر نیازهای شما را برآورده می کند را برگزینید.
بالکن / تراس خانه شما، یک پناهگاه امن است. مکانی که می توانید برای استراحت در هنگام تماشای منظره شهر یا طبیعت اطراف خانه به آنجا بروید.

با توجه به اینکه تراس خانه یکی از معدود مکان های موجود در ساختمان است که می توانید برای کسب آرامش یا گذراندن اوقات فراقت خود به آنجا بروید، مهم است که بالکن شما دارای طراحی دلپذیری باشد که با سلیقه شما مطابقت داشته باشد.

یکی از اولین اصول افزایش زیبایی بالکن ، اضافه کردن درب‌های مناسب بالکن است. یک درِ بالکن ایده آل، باید فضای بیرونی شما را جادار و زیبا جلوه دهد.

برای انتخاب جنس درب بالکن باید بین انواع درب های آلومینیومی، فلزی، شیشه ای، یو پی وی سی، چوبی و … یکی را انتخاب کنیم

سپس با توجه به ابعاد فضای بالکن و فضای داخلی و همچنین سبک معماری ساختمان، بهترین نوع بازشو برای درب بالکن را انتخاب کنیم.

 

پست های اخیر

English
09125839701